логотип меню
м.Черкаси, бульвар Шевченка 250,
вхід з лівої сторони ТЦ "Транзит" подивитись на карті

Пн-Пт: 9:00 - 19:00 Сб-Нд: 10:00 - 16:00, БЕЗ ВИХІДНИХ

ua ru en
асистент ОНЛАЙН
ПОМІЧНИК

Безкоштовна діагностика
від 1 до 3 робочих днів

Оригінальні запчастини
для ремонту. З гарантією.

Терміновий ремонт
протягом 1 дня

Гарантія на всі виконані
роботи та встановлені запчастини

Ремонт Apple техніки

Виїзд інженера
додому чи в офіс

Пришлемо інженера для вирішення вашої задачі.

Терміновий ремонт

Впораємось з проблемами будь-якої складності у мінімальний термін — в 80% випадків ремонт ноутбуку проводиться протягом 2 днів.

ноутбук

Збереження даних

Вам не варто турбуватися про збереження інформації — безкоштовно збережемо всі дані або передамо вам жорсткий диск на час ремонту ноутбуку.

Діагностика

Знаємо типові несправності всіх сучасних ноутбуків, що дозволяє проводити діагностику упродовж 1 дня і навіть швидше.

Оберіть вашу модель iPhone

Оберіть вашу модель iPad

Оберіть вашу модель MacBook, IMac, MacMini

Чому вам варто звернутися саме до нас

Терміновий виїзд інженера

Терміновий виїзд інженера
упродовж 1 години

Гарантія

Гарантія на
всі роботи

Більше 10 років досвіду

Більше 10 років
досвіду

Професійні інженери

Професійні
інженери

Ремонт ноутбуків в Черкасах – легке рішення нелегкої проблеми

Мабуть, ніщо не є такою характерною прикметою сучасного життя, як вражаючі можливості техніки. А ноутбук по праву зайняв місце одного з найбільш затребуваних пристроїв. Ми працюємо, вчимося, спілкуємося, отримуємо інформацію, граємо за допомогою цього практично універсального механізму. Ноутбуки настільки міцно увійшли в наш побут, що їх несправність здатна досить серйозно зіпсувати всі наші плани. У цьому випадку ми можемо думати тільки про одне - якнайшвидший ремонт ноутбуку. Але куди звернутися? Кому можна без проблем довірити лагодження своєї техніки? Сервісний центр LOMASTER пропонує не просто ремонт нетбуків, в його арсеналі повний комплекс послуг для Вашої зручності.

Сервісний центр LOMASTER™ – експерт з ремонту ноутбуків

Наш сервісний центр з ремонту ноутбуків - справжня універсальна майстерня, що дозволяє провести всі необхідні види робіт будь-якого рівня складності. Це можливо завдяки власному складу запчастин і сучасній технологічній базі. Унікальний колектив професіоналів в сфері ремонту комп'ютерів забезпечує надання послуг на найвищому рівні. Діагностика та усунення несправностей проводяться щодо всіх брендів і моделей пристроїв. Перелік робіт дуже великий - заміна жорсткого диска, матриці, відновлення інформації, встановлення програмного забезпечення, операційних систем і т.д. Не бійтеся, що несправність Вашого ноутбуку занадто серйозна, - наші сервісні інженери впораються з будь-якими проблемами. Діагностика несправності проводиться безкоштовно. На кожен відремонтований пристрій видається гарантія. Крім того, сервісний центр займається кваліфікованим консультуванням у сфері ремонту і технічного використання ноутбуків. Поради фахівців дозволять максимально збільшити термін ефективної експлуатації техніки.

м.Черкаси, бульвар Шевченка 250, вхід з лівої сторони ТЦ "Транзит" подивитись на карті

Приймаємо до оплати

visaMasterCard